czwartek, 22 sierpnia 2013

Pin-upowa relacja - Pierwszy dzień na VII OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU DOBREGO SMAKU w Poznaniu -NAMIOT ZDROWIA "W Krainie Sałatek"

VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL DOBREGO SMAKU w Poznaniu niestety już za nami :( Jest jednak co wspominać, gdyż ten długi weekend 15-19 sierpnia był naprawdę bardzo intensywny i obfity w róże atrakcje! 

Katarzyna Szatkowska blogerka kulinarna http://wkrainiesmaku.pl/ oraz współtwórczyni http://www.blogerchef.pl/ poprosiła mnie o udział w świetnym wydarzeniu: "W KRAINIE SAŁATEK", które odbywało się pierwszego dnia Festiwalu. Razem z Koleżankami - Blogerkami przygotowywałyśmy zdrowe i dietetyczne sałatki dla wszystkich, którzy odwiedzili nasz namiotem. W tym samym czasie Kasia i Patrycja Kłysz udzielały konsultacji żywieniowych oraz bezpłatnie wykonywały analizę składu ciała dla zainteresowanych!

Razem z Anią, Gosią i Adą mogłyśmy przygotowywać pyszne i świeże sałatki dzięki produktom, które otrzymaliśmy od FIT&EASY - (rukole, roszponkę, miksy sałat), wspaniałe sery marki SIERPC - mnie osobiście urzekł ser CAPRI - typu włoskiego oraz aromatyczne oliwy i kremy balsamiczne od BORGES! Jak dla mnie i dla innych Blogerek perełką okazały się kremy balsamiczne o smaku jabłkowy i malinowym! Idealnie komponowały się z naszymi sałatkami dodając super smak i aromat!

Nie spodziewałam się takiego zainteresowania naszym namiotem. Co bardzo bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Cieszę się, że coraz więcej ludzi zaczyna dbać o siebie, o swoje zdrowie. Podobało mi się, że podchodziły do nas całe Rodziny, pytając co powinni jeść aby ZDROWO ŻYĆ!

Myślę, że nasze stanowisko nie tylko przyciągały pyszne sałatki ale CUDOWNE fartuszki, które ufundowała dla nas Pani Gosia z  https://ilookandcook.pl/ - sami zobaczcie jak pięknie się prezentowały na Nas :-)

Brawo dla Kasi i Marka założycieli http://www.blogerchef.pl/ za przygotowanie całego wydarzenia oraz podziękowania dla Nich za możliwość uczestnictwa w nim! Oby więcej takich akcji! 
Zdjęcia prezentuję dzięki uprzejmości http://www.blogerchef.pl/

Fotosy: Monia w akcji

 Anka, Gosia, Kasia, Ada i Patrycja - działają!


Wspaniały ser CAPRI z Sierpca!

Mistrzowskie w smaku sosy balsamiczne - marki BORES

 Zobaczcie te tłumy :))!

W całej okazałości w pięknych i stylowym fartuszkach od Ilookandcook.pl!2 komentarze: